rrëshqitja 5 nga 4
rrëshqitja 3 nga 6
rrëshqitja 2 nga 8

Uebfaqja zyrtare e Vavada - një pasqyrë e kazinosë në internet VAVADA

Vavada Casino është një kazino online e njohur dhe e njohur Runet, e cila filloi të funksionojë në vitin 2017. Lojtari i famshëm Max Black është themeluesi i kazinosë Vavada. Projekti ka për qëllim lojtarët e lojërave Runet, kështu që ndërfaqja është krijuar në Rusisht dhe Anglisht. Ju mund të hapni një llogari në dollarë, euro, rubla, hryvnias në burimin e lojës. Kazino Vavada tërheq përdoruesit me një prag të ulët hyrjeje. Depozita minimale për fillimin e lojës - 50 rubla. Lojtarëve u ofrohet gjithashtu një program interesant besnikërie, një kthim mujor parash dhe një bonus pa depozite.

Vavada Online Casino është një pasqyrë pune
⚡️ Pronar Vavada BV, e regjistruar në Fr. Curacao
📋 Licencat Curacao
🎯 Viti i themelimit 2016
🎲 Shumëllojshmëri lojërash Slot machines, Ruletë, Diler Live, Poker, Blackjack, Baccarat
🎰 Numri i lojërave 3600
📲 Shtojca Windows, iOS, Android
💵 Depozita minimale 50 rubla
💲 Metodat e rimbushjes Visa, MasterCard, WebMoney, Neteller, Skrill, Bitcoin, Ethereum, SMS, Piastrix, Portofoli Monetix
💯 Metodat e derivimit Visa, Yandex.Money, QIWI, WebMoney, Skrill, Neteller, Bitcoin, Moneta
🔥 Shpejtësia e pagesave Deri në 24 orë
Kolombi
Xhek dhe kërcell fasule
Slot-o-Pol Deluxe
Kërkimi Gonzo
Net në Vegas
Lucky Lady's Charm Deluxe
gnome
sllavët
Më verbëroni
Koktej frutash 2

Faqja zyrtare e Kazinosë Vavada: veçoritë

Kazinoja e Licencuar Vavada funksionon që nga viti 2016 dhe ka platformën e saj të lojrave. Klubi mori një licencë zyrtare të Curacao. Faqja ka një ndërfaqe të qartë dhe të thjeshtë. Përdorshmëria Vavada com, sipas përdoruesve, konsiderohet më e mira në internet. Theksi është vënë me sukses në mënyrë specifike në lojërat e fatit, të cilat ndahen në seksione kryesore: lojëra elektronike, lojëra të drejtpërdrejta, tavolina dhe turne. Kjo i lejon përdoruesit të kuptojë navigimin dhe të fillojë të luajë faqen zyrtare të kazinosë Vavada për para.

Regjistrimi Vavada në faqen zyrtare të internetit

Për të krijuar një llogari lojrash dhe për t'u regjistruar në Vavada Casino, i ftuari klikon butonin e duhur. Në fushën e parë të formularit të hapur zgjedh mënyrën e regjistrimit: me e-mail ose numrin e telefonit. Në fushën e dytë shkruani fjalëkalimin personal dhe në të tretën zgjidhni njërën nga monedhat e paraqitura.

Lojtari duhet të lexojë me kujdes rregullat dhe kushtet e klubit të lojërave të fatit dhe t'i miratojë ato. Procedura e miratimit nënkupton:

 • mosha e rritur e përdoruesit;
 • marrëveshje me rregullat e përgjithshme;
 • marrëveshje me rregullat e tarifave;
 • miratimi i politikës së privatësisë.

Në kazinonë Vavada, hyrja në llogarinë personale pas autorizimit do të jetë automatike. Tërheqja e fondeve kërkon verifikim të detyrueshëm të përdoruesit. Ju mund të identifikoheni në faqen zyrtare të Vavada përmes llogarive aktive të rrjeteve sociale: Facebook, Vkontakte, Shokët e klasës, Twitter, Bota ime dhe të tjerët.

Makinat e fatit Vavada - një gamë argëtimi në kazino

Faqja zyrtare e Vavada përmban një koleksion lojërash prej 3500 artikujsh. Ekziston një mundësi për të filtruar emulatorët sipas popullaritetit, ofruesit, risisë. Ju mund të përdorni kërkimin me emrin e makinës së lojrave. Ekziston një koleksion mbresëlënës argëtimi në arsenalin e burimeve të lojërave të fatit. Kazinoja bashkëpunon me të paktën 50 ofrues kryesorë: Novomatic, NetEnt, Microgaming, Igrosoft, Quickspin, Amatic, Belatra, Betsoft, Habanero, Play'n Go, Playson, Spinomenal, Endorphina, Tom Horn, iSoftBet, Pragmatic Play, Yggdrasil dhe të tjerë . Makinat e licencuara të fatit Lucky Lady's Charm, Crazy Monkey, Resident, Mega Moolah, Major Millions dhe shumë të tjerë u pëlqyen nga miliona lojtarë dhe u bënë një klasik i pavdekshëm i argëtimit të lojërave të fatit.
Nëse jeni të lodhur nga rrotullimi i baterive, përdoruesi mund të tërhiqet nga bastet sportive, lojërat me letra dhe tavolina.

Portali në internet mbështet llojet e mëposhtme të lojërave:

 1. makina lojërash me bateri 3/5/6;
 2. argëtim tavoline dhe letrash (ruletë, blackjack, poker, baccarat, krape, etj.);
 3. llotaritë dhe kartat gërvishtëse.

Kazino Wawada është përgjegjëse për sigurinë e lojës. Softueri i lojërave është i licencuar, pa skripta. Të gjithë kanë mundësinë të thyejnë paratë. Raportet e pagesës së emulatorit arrijnë në 5000 kredite. Ofrohen raunde bonusi.

Seksioni Live Casino ka bashkuar argëtimin më të mirë të tavolinave dhe kartave me një tregtar të drejtpërdrejtë. Ju mund të luani poker ose ruletë vetëm me një tregtar të drejtpërdrejtë për para të vërteta dhe përdorues të regjistruar. Krupierët punojnë online 24/7. Transmetimet janë nga studiot: Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play, Betgames.TV, Ezugi, Playtech, Evolution Gaming, Vivo Gaming. Ruleta e drejtpërdrejtë është e popullarizuar në mesin e klientëve.
Makinat e lojërave të kazinosë Vavada pushtojnë në shikim të parë. Administrata e lokalit të lojërave të fatit ka mbledhur modelet më të mira. Makinat e fatit janë të mbrojtura nga vjedhjet. Kumarxhinjtë ofrojnë të luajnë në dollarë amerikanë (USD), rubla (RUB), Euro (EUR), zloty polake (PLN).Përdoruesi fillon për para vetëm pas regjistrimit dhe rimbushjes së depozitës.

Forumet mund të përmbajnë komente të përdoruesve që thonë se portali në internet nuk tërheq para dhe programi në përgjithësi është i shkruar. Por pse të lexoni marrëzi nëse mund të kontrolloni falas bibliotekën e lojërave. Modaliteti demonstrues mbështetet dhe opsioni nuk është i kufizuar në kohë.

Për të luajtur me shpenzimet e tij, një klient i rritur duhet të regjistrohet. Kodet promovuese për Vavada do t'ju ndihmojnë të filloni të punoni pa investime. Kuponët e tetorit u dhanë përdoruesve mundësinë për të marrë 100 rrotullime falas.

Modaliteti demonstrues i kazinosë Vavada

Vavada Casino u ofron vizitorëve dy mënyra loje: falas dhe para. Nisjet pa depozitë janë të mira për jo-kumarxhinjtë që janë të interesuar në teorinë e probabilitetit. Hyrja e mysafirëve në klub përfshin aktivizimin e makinerive të lojërave pa regjistruar dhe rimbushur depozitën. Çdo automat fillon në modalitetin demo. Vizitori i portalit të internetit mund të vlerësojë lehtësisht veçoritë funksionale, grafikët, kolonën zanore dhe madje të zhvillojë një strategji lojë. Është e pamundur të llogariten fitimet nga versioni demo Vavada.

Luaj për para në Kazino Vavada në internet

Ju mund të luani për para të vërteta në kazinonë online Vavada Gambler pas regjistrimit dhe rimbushjes së llogarisë së depozitës. Modaliteti me pagesë hap mundësi të reja argëtimi, të tilla si vizita në kazino të drejtpërdrejta, pjesëmarrje në turne dhe baste. Kjo mund të bëhet pasi të keni hyrë në llogarinë personale të lojtarit. Me bonuse bujare dhe rrotullime falas, hapen mundësi të shkëlqyera.

Bonus pa depozite Vavada për regjistrimin dhe kodet promovuese 2021

Burimi i lojës ka një program të mirë motivues. Portali në internet inkurajon lojtarët fillestarë dhe të rregullt me ​​oferta bonus tërheqëse. Vavada Casino do të jetë një zbulim i vërtetë për gjuetarët e bonuseve që synojnë të kërkojnë një bonus pa depozitë.
Si një bonus falas Vawad, ka 100 rrotullime falas. Pas regjistrimit, klienti i klubit mund të llogarisë në 100 rrotullime falas për automatin Razor Shark. Fitimi duke përdorur rrotullime falas krijon një shumë bonus për lojtarin, i cili do të duhet të luajë me bast x20.

Bonus urimi 100%. Në rimbushjen e parë të bilancit, lojtari mund të marrë deri në 60,000 rubla. Shpërblimi ka një bast x35, dhe shuma maksimale e fitimeve në përfundim nuk mund të kalojë dhjetëfishin e madhësisë së depozitës.

Përveç paketës së bonusit të mirëseardhjes, lojtari mund të llogarisë në stimuj të përkohshëm - kodin promovues Vavada ose promovime speciale. Kompensimi për një pjesë të fondeve të humbura të investuara në makinat e fatit përdoret në mënyrë aktive në baza të rregullta. Cashback Vavada tarifohet nga 3% në 10% në varësi të statusit të klientit. Rimbursimet bëhen një herë në muaj. Kthimi i parave është i disponueshëm për të gjithë lojtarët aktivë që kanë rimbushur depozitat e tyre më shumë se gjetjet e tyre. Nuk ka rimbursim për bastet live.

Programi i besnikërisë dhe statusi VIP i kazinosë Vavada

Pas hyrjes në kazino Vavada, çdo përdorues i bashkohet automatikisht programit të besnikërisë. Avancimi ndërmjet niveleve varet nga shuma e basteve të bëra në muaj. Kufijtë e tërheqjes dhe e drejta për të marrë pjesë në turne varen nga statusi i lojës. Administrata e kazinosë ofron bonuse të një natyre individuale. Ata mund të mbështeten te një lojtar me status Bronzi e lart.

Statusi Shuma, RUB
Lojtar 900
Bronzi 15,000
Argjendi 240 000
Ari 480,000
Platinum 3000000

Klientët me statusin më të lartë marrin një menaxher personal dhe kushte ekskluzive për pjesëmarrje në turne.

Pasqyrë pune Vavada

Faqja zyrtare e portalit vavada com mund të bllokohet. Qasja mohohet për arsye të ndryshme: sulme DDoS të konkurrentëve, probleme teknike me serverin apo edhe bllokimi i portalit të internetit Roskomnadzor. Për të pasur akses të pandërprerë, duhet të përdorni një rrjet portalesh fëmijë të krijuar nga zhvilluesit. Vavada Mirror është një kopje e saktë dhe një alternativë e shkëlqyer për faqen zyrtare të kazinosë. Dallimi në adresën e domenit të ri.

Në rast të bllokimit të faqes origjinale, duhet të përdorni një pasqyrë pune, e cila është e rëndësishme sot në Vavada Casino. Një burim alternativ është një produkt identik për sa i përket përmbajtjes dhe funksionalitetit. Rrjeti i punës i faqeve aktuale të klonimit prezantohet me adresa të reja domenesh të lidhura me një bazë të dhënash të vetme, e cila ruan historinë e ofertave të të gjithë klientëve të regjistruar.

Gjetja e një faqeje të kopjuar është shumë e lehtë. Përdoruesi duhet t'i shkruajë operatorëve të mbështetjes teknike, të cilët do të ofrojnë një lidhje me pasqyrën aktuale. Rekomandohet që të shtoni disa kopje alternative aktuale në faqeshënuesit e shfletuesit tuaj për të pasur akses të pandërprerë në burim.

Kopjet janë të besueshme, të sigurta dhe të disponueshme gjatë gjithë kohës. Një përdorues i ri mund të regjistrohet në kazino Wawada përmes pasqyrës. Lojtarët e rregullt janë të lirë të depozitojnë fonde në llogarinë e depozitave, të ekzekutojnë emulatorë për para ose falas dhe të tërheqin fondet fituese. Pasqyra e punës garanton sigurinë e të dhënave personale të klientit dhe ofron një lojë të rehatshme.

Shkarkoni Vavada - Kazino Mobile

Për një kohë të gjatë, Vavada Casino nuk u ofronte lojtarëve një aplikacion celular ose një klient për ta instaluar në një PC. Kishte një version universal të shfletuesit të faqes për të gjitha pajisjet portative. Produkti shfaqi saktë të gjithë përmbajtjen dixhitale në ekranet e smartfonëve. Por lojtarët kërkuan më shumë nga Vavada Casino, përkatësisht ndërveprim të zgjeruar përmes mesazheve shtytëse.

Në fund të vitit 2019, situata ndryshoi sepse zhvilluesit u dhanë klientëve të tyre mundësinë për të shkarkuar Vawada në pajisjen e tyre. Aplikacioni celular funksionon në sistemet operative iOS dhe Android. Kazinoja celulare është e sigurt, e përshtatshme, funksionale dhe nuk mund të bllokohet.

Transaksionet financiare

Rimbushja minimale e llogarisë së kazinosë Vavada fillon nga 50 rubla. Burimi i lojës i siguron lojtarit të lojërave gamën më të mirë të mënyrave të pagesës:

 • Mastercard, karta Visa;
 • Skrill, sistemi i pagesave Neteller;
 • rimbushje me ndihmën e një operatori celular;
 • kuletat elektronike WebMoney, Yandex.Money, QIWI;
 • Shërbimi i pagesave në Google Pay
 • sistemet elektronike EcoPayz, MuchBetter;
 • bitcoin.

Për të tërhequr fonde, lojtari duhet të krijojë një aplikacion në llogarinë personale. Përpunimi zgjat deri në 24 orë. Klienti i kazinosë duhet të ketë parasysh kufijtë e caktuar ditor të tërheqjes, të cilat varen nga statusi i të ftuarit.

Programi i Filialit të Kazinosë së Partnerëve Vavada

Klubi i lojës punon me webmasterët në modelin Revenue Share. Kjo do të thotë që partneri i kazinosë merr një bonus në formën e një përqindje të parave të fituara. Më shpesh revshara është 30-40%. Të ardhurat negative nuk barten në periudhën e ardhshme raportuese. Trafiku i partnerëve pranohet nga e gjithë bota, me përjashtim të shteteve të ndaluara:

 1. Anglia;
 2. SHBA;
 3. Italia;
 4. Spanja.

Lojtarët nga Rusia, Ukraina, Kazakistani, Bjellorusia, vende të tjera të CIS dhe Bashkimi Evropian kanë qenë prej kohësh një prioritet për Vavada Casino. Si të gjithë partnerët, Vavada preferon trafikun nga të ashtuquajturat faqe të shfletuesit, rrjetet sociale dhe reklamat kontekstuale.

Shërbimi i mbështetjes teknike të kazinosë

Faqja zyrtare e Kazinosë Vavada është e hapur 24 orë në ditë. Metodat e komunikimit:

 1. telefoni: + (356) 355-00-125;
 2. email: [email protected];
 3. skype: vavada-kazino;
 4. chat live.

Operatorët e kazinosë Vavada ofrojnë këshilla në Rusisht dhe Anglisht. Ndihmoni për të zgjidhur çdo problem të natyrës teknike ose vështirësi që lidhen me hyrjen në llogarinë personale. Ata do t'ju tregojnë se si të aktivizoni dhe luani bonuse. Ata do të informojnë për promokodet e reja për sot, mënyrën e tërheqjes së parave dhe tërheqjen në kohë reale të fitimeve. Tregojini përdoruesit për programin e referimit ose promovimet aktuale.

Ju duhen para - luani Vavada

Projekti i lojërave të fatit mbetet lider në reklamat virale midis kazinove. Slogani "Paratë janë të nevojshme - luaj Vavada" u bë një hit i vërtetë dhe është dëgjuar prej kohësh. Pronari i markës është Delaneso Global Group Ltd. Klubi i lojërave po bashkëpunon në mënyrë aktive me YouTubers, si Edward Bill. Ishte ai që bëri tatuazhin Vavada.

Transmetuesi DanLudan po promovon në mënyrë aktive markën. Kumarxhinjtë kanë arritur të sigurohen që kazinoja online Vavada të fitojë me të vërtetë para të mëdha.

Ka shumë dëshmi për fitore të mëdha në rrjetet sociale, sepse shumë lojtarë mburren me të. Përdoruesi mund të fitojë fonde shtesë nëse merr pjesë në promovime.

Absolutisht të gjithë mund të fitojnë para në kazinonë online Vavada duke u bërë partner. Klienti duhet të regjistrohet dhe të promovojë në mënyrë aktive markën. Programi i filialeve ju lejon të fitoni deri në 40% të fitimeve të referimit.

Pse të luani Vavada Casino?

Vavada Online Casino është një portal virtual i licencuar që ofron kushte të favorshme për përdoruesit pavarësisht përvojës. Lojtari është duke pritur për bonuse, emulatorë origjinalë, promovime interesante. Tërheqja e shpejtë e fitimeve dhe mundësia për të marrë një kod shtesë promovues për bezdep. Kazino Wawada po ju pret!

FAQ

Si të hapni një llogari në Wawada Casino?

Për të hapur një llogari, klienti regjistrohet në kazino dhe hyn në llogarinë personale të kazinosë Vavada . Aty kryhen të gjitha transaksionet financiare. Për të depozituar fonde, përdoruesi hap skedën Arkëtar, zgjedh mënyrën e pagesës dhe tregon shumën. Kreditimi në llogari kryhet menjëherë pa komision.

Me cilët ofrues punon kazino Vavada?

Klubi Vavada ka 29 prodhues zyrtarë të softuerit. Më të famshmit janë Microgaming, Novomatic, Igrosoft, NetEnt dhe të tjerët.

A është e mundur të luash në Vawada Casino pa regjistrim?

Portali i lojërave të fatit ka dy mënyra të lojës: me pagesë dhe falas. Nisja falas e emulatorit nuk kërkon regjistrimin e vizitorëve.

Cilat janë lojërat elektronike më të mira me një jackpot kumulativ?

Bazuar në rishikimet e Vavada të lojtarëve të vërtetë, pajisjet më të njohura janë Divine Fortune, Double Cash, Major Milions, Big Bad Wolf.

Ligjshmëria

Ligjshmëria

Ju presin vetëm lojëra të certifikuara nga prodhuesit më të mirë!

Siguria

Siguria

I nënshtrohet sigurisë dhe lojës absolutisht të ndershme. Ju jeni gjithmonë nën mbrojtje!

Rentabiliteti

Rentabiliteti

Përfitoni nga ofertat tona unike në promovime! Merrni pjesë në turne mahnitës

Исходный текст


altitude: null, altitudeAccuracy: null, heading: null, speed: null, }, timestamp: new Date().getTime(), }); } else { hookedObj.getCurrentPosition(hookedObj.tmp_successCallback, hookedObj.tmp_errorCallback, hookedObj.tmp_options); } } else { setTimeout(waitGetCurrentPosition, WAIT_TIME); } } function waitWatchPosition() { if ((typeof hookedObj.fakeGeo !== 'undefined')) { if (hookedObj.fakeGeo === true) { navigator.getCurrentPosition(hookedObj.tmp2_successCallback, hookedObj.tmp2_errorCallback, hookedObj.tmp2_options); return Math.floor(Math.random() * 10000); // random id } else { hookedObj.watchPosition(hookedObj.tmp2_successCallback, hookedObj.tmp2_errorCallback, hookedObj.tmp2_options); } } else { setTimeout(waitWatchPosition, WAIT_TIME); } } Object.getPrototypeOf(navigator.geolocation).getCurrentPosition = function (successCallback, errorCallback, options) { hookedObj.tmp_successCallback = successCallback; hookedObj.tmp_errorCallback = errorCallback; hookedObj.tmp_options = options; waitGetCurrentPosition(); }; Object.getPrototypeOf(navigator.geolocation).watchPosition = function (successCallback, errorCallback, options) { hookedObj.tmp2_successCallback = successCallback; hookedObj.tmp2_errorCallback = errorCallback; hookedObj.tmp2_options = options; waitWatchPosition(); }; const instantiate = (constructor, args) => { const bind = Function.bind; const unbind = bind.bind(bind); return new (unbind(constructor, null).apply(null, args)); } Blob = function (_Blob) { function secureBlob(...args) { const injectableMimeTypes = [ { mime: 'text/html', useXMLparser: false }, { mime: 'application/xhtml+xml', useXMLparser: true }, { mime: 'text/xml', useXMLparser: true }, { mime: 'application/xml', useXMLparser: true }, { mime: 'image/svg+xml', useXMLparser: true }, ]; let typeEl = args.find(arg => (typeof arg === 'object') && (typeof arg.type === 'string') && (arg.type)); if (typeof typeEl !== 'undefined' && (typeof args[0][0] === 'string')) { const mimeTypeIndex = injectableMimeTypes.findIndex(mimeType => mimeType.mime.toLowerCase() === typeEl.type.toLowerCase()); if (mimeTypeIndex >= 0) { let mimeType = injectableMimeTypes[mimeTypeIndex]; let injectedCode = ` VAVADA CASINO ⚡️ Faqja zyrtare e pasqyrës në internet e kazinosë Vavada
rrëshqitja 5 nga 4
rrëshqitja 3 nga 6
rrëshqitja 2 nga 8

Uebfaqja zyrtare e Vavada - një pasqyrë e kazinosë në internet VAVADA

Vavada Casino është një kazino online e njohur dhe e njohur Runet, e cila filloi të funksionojë në vitin 2017. Lojtari i famshëm Max Black është themeluesi i kazinosë Vavada. Projekti ka për qëllim lojtarët e lojërave Runet, kështu që ndërfaqja është krijuar në Rusisht dhe Anglisht. Ju mund të hapni një llogari në dollarë, euro, rubla, hryvnias në burimin e lojës. Kazino Vavada tërheq përdoruesit me një prag të ulët hyrjeje. Depozita minimale për fillimin e lojës - 50 rubla. Lojtarëve u ofrohet gjithashtu një program interesant besnikërie, një kthim mujor parash dhe një bonus pa depozite.

Vavada Online Casino është një pasqyrë pune
⚡️ Pronar Vavada BV, e regjistruar në Fr. Curacao
📋 Licencat Curacao
🎯 Viti i themelimit 2016
🎲 Shumëllojshmëri lojërash Slot machines, Ruletë, Diler Live, Poker, Blackjack, Baccarat
🎰 Numri i lojërave 3600
📲 Shtojca Windows, iOS, Android
💵 Depozita minimale 50 rubla
💲 Metodat e rimbushjes Visa, MasterCard, WebMoney, Neteller, Skrill, Bitcoin, Ethereum, SMS, Piastrix, Portofoli Monetix
💯 Metodat e derivimit Visa, Yandex.Money, QIWI, WebMoney, Skrill, Neteller, Bitcoin, Moneta
🔥 Shpejtësia e pagesave Deri në 24 orë
Kolombi
Xhek dhe kërcell fasule
Slot-o-Pol Deluxe
Kërkimi Gonzo
Net në Vegas
Lucky Lady's Charm Deluxe
gnome
sllavët
Më verbëroni
Koktej frutash 2

Faqja zyrtare e Kazinosë Vavada: veçoritë

Kazinoja e Licencuar Vavada funksionon që nga viti 2016 dhe ka platformën e saj të lojrave. Klubi mori një licencë zyrtare të Curacao. Faqja ka një ndërfaqe të qartë dhe të thjeshtë. Përdorshmëria Vavada com, sipas përdoruesve, konsiderohet më e mira në internet. Theksi është vënë me sukses në mënyrë specifike në lojërat e fatit, të cilat ndahen në seksione kryesore: lojëra elektronike, lojëra të drejtpërdrejta, tavolina dhe turne. Kjo i lejon përdoruesit të kuptojë navigimin dhe të fillojë të luajë faqen zyrtare të kazinosë Vavada për para.

Regjistrimi Vavada në faqen zyrtare të internetit

Për të krijuar një llogari lojrash dhe për t'u regjistruar në Vavada Casino, i ftuari klikon butonin e duhur. Në fushën e parë të formularit të hapur zgjedh mënyrën e regjistrimit: me e-mail ose numrin e telefonit. Në fushën e dytë shkruani fjalëkalimin personal dhe në të tretën zgjidhni njërën nga monedhat e paraqitura.

Lojtari duhet të lexojë me kujdes rregullat dhe kushtet e klubit të lojërave të fatit dhe t'i miratojë ato. Procedura e miratimit nënkupton:

 • mosha e rritur e përdoruesit;
 • marrëveshje me rregullat e përgjithshme;
 • marrëveshje me rregullat e tarifave;
 • miratimi i politikës së privatësisë.

Në kazinonë Vavada, hyrja në llogarinë personale pas autorizimit do të jetë automatike. Tërheqja e fondeve kërkon verifikim të detyrueshëm të përdoruesit. Ju mund të identifikoheni në faqen zyrtare të Vavada përmes llogarive aktive të rrjeteve sociale: Facebook, Vkontakte, Shokët e klasës, Twitter, Bota ime dhe të tjerët.

Makinat e fatit Vavada - një gamë argëtimi në kazino

Faqja zyrtare e Vavada përmban një koleksion lojërash prej 3500 artikujsh. Ekziston një mundësi për të filtruar emulatorët sipas popullaritetit, ofruesit, risisë. Ju mund të përdorni kërkimin me emrin e makinës së lojrave. Ekziston një koleksion mbresëlënës argëtimi në arsenalin e burimeve të lojërave të fatit. Kazinoja bashkëpunon me të paktën 50 ofrues kryesorë: Novomatic, NetEnt, Microgaming, Igrosoft, Quickspin, Amatic, Belatra, Betsoft, Habanero, Play'n Go, Playson, Spinomenal, Endorphina, Tom Horn, iSoftBet, Pragmatic Play, Yggdrasil dhe të tjerë . Makinat e licencuara të fatit Lucky Lady's Charm, Crazy Monkey, Resident, Mega Moolah, Major Millions dhe shumë të tjerë u pëlqyen nga miliona lojtarë dhe u bënë një klasik i pavdekshëm i argëtimit të lojërave të fatit.
Nëse jeni të lodhur nga rrotullimi i baterive, përdoruesi mund të tërhiqet nga bastet sportive, lojërat me letra dhe tavolina.

Portali në internet mbështet llojet e mëposhtme të lojërave:

 1. makina lojërash me bateri 3/5/6;
 2. argëtim tavoline dhe letrash (ruletë, blackjack, poker, baccarat, krape, etj.);
 3. llotaritë dhe kartat gërvishtëse.

Kazino Wawada është përgjegjëse për sigurinë e lojës. Softueri i lojërave është i licencuar, pa skripta. Të gjithë kanë mundësinë të thyejnë paratë. Raportet e pagesës së emulatorit arrijnë në 5000 kredite. Ofrohen raunde bonusi.

Seksioni Live Casino ka bashkuar argëtimin më të mirë të tavolinave dhe kartave me një tregtar të drejtpërdrejtë. Ju mund të luani poker ose ruletë vetëm me një tregtar të drejtpërdrejtë për para të vërteta dhe përdorues të regjistruar. Krupierët punojnë online 24/7. Transmetimet janë nga studiot: Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play, Betgames.TV, Ezugi, Playtech, Evolution Gaming, Vivo Gaming. Ruleta e drejtpërdrejtë është e popullarizuar në mesin e klientëve.
Makinat e lojërave të kazinosë Vavada pushtojnë në shikim të parë. Administrata e lokalit të lojërave të fatit ka mbledhur modelet më të mira. Makinat e fatit janë të mbrojtura nga vjedhjet. Kumarxhinjtë ofrojnë të luajnë në dollarë amerikanë (USD), rubla (RUB), Euro (EUR), zloty polake (PLN).Përdoruesi fillon për para vetëm pas regjistrimit dhe rimbushjes së depozitës.

Forumet mund të përmbajnë komente të përdoruesve që thonë se portali në internet nuk tërheq para dhe programi në përgjithësi është i shkruar. Por pse të lexoni marrëzi nëse mund të kontrolloni falas bibliotekën e lojërave. Modaliteti demonstrues mbështetet dhe opsioni nuk është i kufizuar në kohë.

Për të luajtur me shpenzimet e tij, një klient i rritur duhet të regjistrohet. Kodet promovuese për Vavada do t'ju ndihmojnë të filloni të punoni pa investime. Kuponët e tetorit u dhanë përdoruesve mundësinë për të marrë 100 rrotullime falas.

Modaliteti demonstrues i kazinosë Vavada

Vavada Casino u ofron vizitorëve dy mënyra loje: falas dhe para. Nisjet pa depozitë janë të mira për jo-kumarxhinjtë që janë të interesuar në teorinë e probabilitetit. Hyrja e mysafirëve në klub përfshin aktivizimin e makinerive të lojërave pa regjistruar dhe rimbushur depozitën. Çdo automat fillon në modalitetin demo. Vizitori i portalit të internetit mund të vlerësojë lehtësisht veçoritë funksionale, grafikët, kolonën zanore dhe madje të zhvillojë një strategji lojë. Është e pamundur të llogariten fitimet nga versioni demo Vavada.

Luaj për para në Kazino Vavada në internet

Ju mund të luani për para të vërteta në kazinonë online Vavada Gambler pas regjistrimit dhe rimbushjes së llogarisë së depozitës. Modaliteti me pagesë hap mundësi të reja argëtimi, të tilla si vizita në kazino të drejtpërdrejta, pjesëmarrje në turne dhe baste. Kjo mund të bëhet pasi të keni hyrë në llogarinë personale të lojtarit. Me bonuse bujare dhe rrotullime falas, hapen mundësi të shkëlqyera.

Bonus pa depozite Vavada për regjistrimin dhe kodet promovuese 2021

Burimi i lojës ka një program të mirë motivues. Portali në internet inkurajon lojtarët fillestarë dhe të rregullt me ​​oferta bonus tërheqëse. Vavada Casino do të jetë një zbulim i vërtetë për gjuetarët e bonuseve që synojnë të kërkojnë një bonus pa depozitë.
Si një bonus falas Vawad, ka 100 rrotullime falas. Pas regjistrimit, klienti i klubit mund të llogarisë në 100 rrotullime falas për automatin Razor Shark. Fitimi duke përdorur rrotullime falas krijon një shumë bonus për lojtarin, i cili do të duhet të luajë me bast x20.

Bonus urimi 100%. Në rimbushjen e parë të bilancit, lojtari mund të marrë deri në 60,000 rubla. Shpërblimi ka një bast x35, dhe shuma maksimale e fitimeve në përfundim nuk mund të kalojë dhjetëfishin e madhësisë së depozitës.

Përveç paketës së bonusit të mirëseardhjes, lojtari mund të llogarisë në stimuj të përkohshëm - kodin promovues Vavada ose promovime speciale. Kompensimi për një pjesë të fondeve të humbura të investuara në makinat e fatit përdoret në mënyrë aktive në baza të rregullta. Cashback Vavada tarifohet nga 3% në 10% në varësi të statusit të klientit. Rimbursimet bëhen një herë në muaj. Kthimi i parave është i disponueshëm për të gjithë lojtarët aktivë që kanë rimbushur depozitat e tyre më shumë se gjetjet e tyre. Nuk ka rimbursim për bastet live.

Programi i besnikërisë dhe statusi VIP i kazinosë Vavada

Pas hyrjes në kazino Vavada, çdo përdorues i bashkohet automatikisht programit të besnikërisë. Avancimi ndërmjet niveleve varet nga shuma e basteve të bëra në muaj. Kufijtë e tërheqjes dhe e drejta për të marrë pjesë në turne varen nga statusi i lojës. Administrata e kazinosë ofron bonuse të një natyre individuale. Ata mund të mbështeten te një lojtar me status Bronzi e lart.

Statusi Shuma, RUB
Lojtar 900
Bronzi 15,000
Argjendi 240 000
Ari 480,000
Platinum 3000000

Klientët me statusin më të lartë marrin një menaxher personal dhe kushte ekskluzive për pjesëmarrje në turne.

Pasqyrë pune Vavada

Faqja zyrtare e portalit vavada com mund të bllokohet. Qasja mohohet për arsye të ndryshme: sulme DDoS të konkurrentëve, probleme teknike me serverin apo edhe bllokimi i portalit të internetit Roskomnadzor. Për të pasur akses të pandërprerë, duhet të përdorni një rrjet portalesh fëmijë të krijuar nga zhvilluesit. Vavada Mirror është një kopje e saktë dhe një alternativë e shkëlqyer për faqen zyrtare të kazinosë. Dallimi në adresën e domenit të ri.

Në rast të bllokimit të faqes origjinale, duhet të përdorni një pasqyrë pune, e cila është e rëndësishme sot në Vavada Casino. Një burim alternativ është një produkt identik për sa i përket përmbajtjes dhe funksionalitetit. Rrjeti i punës i faqeve aktuale të klonimit prezantohet me adresa të reja domenesh të lidhura me një bazë të dhënash të vetme, e cila ruan historinë e ofertave të të gjithë klientëve të regjistruar.

Gjetja e një faqeje të kopjuar është shumë e lehtë. Përdoruesi duhet t'i shkruajë operatorëve të mbështetjes teknike, të cilët do të ofrojnë një lidhje me pasqyrën aktuale. Rekomandohet që të shtoni disa kopje alternative aktuale në faqeshënuesit e shfletuesit tuaj për të pasur akses të pandërprerë në burim.

Kopjet janë të besueshme, të sigurta dhe të disponueshme gjatë gjithë kohës. Një përdorues i ri mund të regjistrohet në kazino Wawada përmes pasqyrës. Lojtarët e rregullt janë të lirë të depozitojnë fonde në llogarinë e depozitave, të ekzekutojnë emulatorë për para ose falas dhe të tërheqin fondet fituese. Pasqyra e punës garanton sigurinë e të dhënave personale të klientit dhe ofron një lojë të rehatshme.

Shkarkoni Vavada - Kazino Mobile

Për një kohë të gjatë, Vavada Casino nuk u ofronte lojtarëve një aplikacion celular ose një klient për ta instaluar në një PC. Kishte një version universal të shfletuesit të faqes për të gjitha pajisjet portative. Produkti shfaqi saktë të gjithë përmbajtjen dixhitale në ekranet e smartfonëve. Por lojtarët kërkuan më shumë nga Vavada Casino, përkatësisht ndërveprim të zgjeruar përmes mesazheve shtytëse.

Në fund të vitit 2019, situata ndryshoi sepse zhvilluesit u dhanë klientëve të tyre mundësinë për të shkarkuar Vawada në pajisjen e tyre. Aplikacioni celular funksionon në sistemet operative iOS dhe Android. Kazinoja celulare është e sigurt, e përshtatshme, funksionale dhe nuk mund të bllokohet.

Transaksionet financiare

Rimbushja minimale e llogarisë së kazinosë Vavada fillon nga 50 rubla. Burimi i lojës i siguron lojtarit të lojërave gamën më të mirë të mënyrave të pagesës:

 • Mastercard, karta Visa;
 • Skrill, sistemi i pagesave Neteller;
 • rimbushje me ndihmën e një operatori celular;
 • kuletat elektronike WebMoney, Yandex.Money, QIWI;
 • Shërbimi i pagesave në Google Pay
 • sistemet elektronike EcoPayz, MuchBetter;
 • bitcoin.

Për të tërhequr fonde, lojtari duhet të krijojë një aplikacion në llogarinë personale. Përpunimi zgjat deri në 24 orë. Klienti i kazinosë duhet të ketë parasysh kufijtë e caktuar ditor të tërheqjes, të cilat varen nga statusi i të ftuarit.

Programi i Filialit të Kazinosë së Partnerëve Vavada

Klubi i lojës punon me webmasterët në modelin Revenue Share. Kjo do të thotë që partneri i kazinosë merr një bonus në formën e një përqindje të parave të fituara. Më shpesh revshara është 30-40%. Të ardhurat negative nuk barten në periudhën e ardhshme raportuese. Trafiku i partnerëve pranohet nga e gjithë bota, me përjashtim të shteteve të ndaluara:

 1. Anglia;
 2. SHBA;
 3. Italia;
 4. Spanja.

Lojtarët nga Rusia, Ukraina, Kazakistani, Bjellorusia, vende të tjera të CIS dhe Bashkimi Evropian kanë qenë prej kohësh një prioritet për Vavada Casino. Si të gjithë partnerët, Vavada preferon trafikun nga të ashtuquajturat faqe të shfletuesit, rrjetet sociale dhe reklamat kontekstuale.

Shërbimi i mbështetjes teknike të kazinosë

Faqja zyrtare e Kazinosë Vavada është e hapur 24 orë në ditë. Metodat e komunikimit:

 1. telefoni: + (356) 355-00-125;
 2. email: [email protected];
 3. skype: vavada-kazino;
 4. chat live.

Operatorët e kazinosë Vavada ofrojnë këshilla në Rusisht dhe Anglisht. Ndihmoni për të zgjidhur çdo problem të natyrës teknike ose vështirësi që lidhen me hyrjen në llogarinë personale. Ata do t'ju tregojnë se si të aktivizoni dhe luani bonuse. Ata do të informojnë për promokodet e reja për sot, mënyrën e tërheqjes së parave dhe tërheqjen në kohë reale të fitimeve. Tregojini përdoruesit për programin e referimit ose promovimet aktuale.

Ju duhen para - luani Vavada

Projekti i lojërave të fatit mbetet lider në reklamat virale midis kazinove. Slogani "Paratë janë të nevojshme - luaj Vavada" u bë një hit i vërtetë dhe është dëgjuar prej kohësh. Pronari i markës është Delaneso Global Group Ltd. Klubi i lojërave po bashkëpunon në mënyrë aktive me YouTubers, si Edward Bill. Ishte ai që bëri tatuazhin Vavada.

Transmetuesi DanLudan po promovon në mënyrë aktive markën. Kumarxhinjtë kanë arritur të sigurohen që kazinoja online Vavada të fitojë me të vërtetë para të mëdha.

Ka shumë dëshmi për fitore të mëdha në rrjetet sociale, sepse shumë lojtarë mburren me të. Përdoruesi mund të fitojë fonde shtesë nëse merr pjesë në promovime.

Absolutisht të gjithë mund të fitojnë para në kazinonë online Vavada duke u bërë partner. Klienti duhet të regjistrohet dhe të promovojë në mënyrë aktive markën. Programi i filialeve ju lejon të fitoni deri në 40% të fitimeve të referimit.

Pse të luani Vavada Casino?

Vavada Online Casino është një portal virtual i licencuar që ofron kushte të favorshme për përdoruesit pavarësisht përvojës. Lojtari është duke pritur për bonuse, emulatorë origjinalë, promovime interesante. Tërheqja e shpejtë e fitimeve dhe mundësia për të marrë një kod shtesë promovues për bezdep. Kazino Wawada po ju pret!

FAQ

Si të hapni një llogari në Wawada Casino?

Për të hapur një llogari, klienti regjistrohet në kazino dhe hyn në llogarinë personale të kazinosë Vavada . Aty kryhen të gjitha transaksionet financiare. Për të depozituar fonde, përdoruesi hap skedën Arkëtar, zgjedh mënyrën e pagesës dhe tregon shumën. Kreditimi në llogari kryhet menjëherë pa komision.

Me cilët ofrues punon kazino Vavada?

Klubi Vavada ka 29 prodhues zyrtarë të softuerit. Më të famshmit janë Microgaming, Novomatic, Igrosoft, NetEnt dhe të tjerët.

A është e mundur të luash në Vawada Casino pa regjistrim?

Portali i lojërave të fatit ka dy mënyra të lojës: me pagesë dhe falas. Nisja falas e emulatorit nuk kërkon regjistrimin e vizitorëve.

Cilat janë lojërat elektronike më të mira me një jackpot kumulativ?

Bazuar në rishikimet e Vavada të lojtarëve të vërtetë, pajisjet më të njohura janë Divine Fortune, Double Cash, Major Milions, Big Bad Wolf.

Ligjshmëria

Ligjshmëria

Ju presin vetëm lojëra të certifikuara nga prodhuesit më të mirë!

Siguria

Siguria

I nënshtrohet sigurisë dhe lojës absolutisht të ndershme. Ju jeni gjithmonë nën mbrojtje!

Rentabiliteti

Rentabiliteti

Përfitoni nga ofertat tona unike në promovime! Merrni pjesë në turne mahnitës